Arkeoloji Fotoğrafçılığı Turu

Aktüel Arkeoloji Dergisi sizleri Anadolu Uygarlıkları’nı fotoğraflamaya çağırıyor.

 

Anadolu, binlerce yıl öncesine dayanan tarihi ile dünya kültür mirasına eşsiz değerler sunmuş ve sunmaya devam eden bir açık hava müzesi... Peki, ama bu müzeye ait eşsiz kültür mirasımızı gelecek nesillere nasıl aktaracağız? İşte bu ve benzeri pek çok soruya cevap olarak beş yıldır yayınlarında fotoğrafa değer veren, ülkemizdeki ilk arkeoloji fotoğraf yarışmasını düzenleyen, onlarca üniversitede “Arkeoloji Fotoğrafçılığı” konferansları veren Aktüel Arkeoloji Dergisi sizleri Anadolu Uygarlıkları’nı fotoğraflamaya çağırıyor.

 

Aktüel Arkeoloji Dergisi fotoğraf editörü ve akademisyen (Arkeolog ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Programı Bölüm Başkanı ayrıca Pan Görsel Kültür Atölyesi’nin yöneticisi) Aykan Özener’in anlatımları ve fotoğraf eğitimini kapsayan turumuzda; hem antik kentleri gezeceğiz hem de gezdiğimiz kentlerde Aykan Özener ile arkeolojik eserlerin fotoğraflanması konusunda eğitim alacağız.

 

Detaylar için http://www.aktuelarkeolojitravel.com/?C=Products&CatId=32&ID=97&ARKEOLOJ%C4%B0%20FOTO%C4%9ERAF%C3%87ILI%C4%9EI%20TURU