REKLAM TANITIM

Aktüel Arkeoloji Dergisi, bulunduğumuz coğrafyada yayınlanan tek ulusal arkeoloji dergisidir. Türkçe ve İngilizce olarak iki dilde yayınlanan Aktüel Arkeoloji Dergisinde, arkeoloji, mitoloji, tarih, sanat tarihi, kent arkeolojisi, Anadolu Uygarlıkları,  Uygarlık Tarihi, Kültürel Miras, müzecilik gibi birçok tematik konu işlenmektedir. 2007 yılından beri yayın hayatına devam eden dergimiz Koç Grubu / Yapıkiredi tarafından sosyal sorumluluk / yayın sponsorluğu kapsamında desteklenmektedir. Aktüel Arkeoloji bugüne kadar 75 Türkçe, 19 İngilizce sayı yayınlamıştır. Aktüel Arkeoloji Dergisi “Geleceğe Bir Anadolu Bırakmak” için Anadolu’yu tanıtmak, korumak, sahip çıkılmasını sağlamak ve en önemlisi bu öğrenmek ve öğretmek için çalışmaya devam edecektir.

Aktüel Arkeoloji Dergisinde reklamlarınız ile yer alarak şirket ya da etkinlik tanıtımınızı yapabilir ve görünürlüğünüzü arttırabilirsiniz. Aynı zamanda “Kent ve Arkeoloji” sayılarımıza sponsor olabilir ve ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz ile daha etkin bir biçimde iletişim kurabilirsiniz.

Aktüel Arkeoloji Dağıtım Ağı: Tüm Türkiye – KKTC

Actual Archaeology Dağıtım Ağı: İngiltere, Amerika, Kanada, Japonya, tüm Avrupa ve İskandinav ülkeleri

Satış Kanalları: Tüm gazete bayileri, Migros, Carrefour, D&R, zincir mağazalar ve zincir kitapevleri, Homer, ArkeoPera, Zerobooks, Delano, Macellan Kitapevi, Eren Kitapevi, Turhan Kitapevi, İdeal Kültür, Türdav, Mephisto.

Ulaşılan Devlet Kurumları: TC Kültür ve Turizm Bakanlığı, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı olan tüm özel ve devlet müzeleri, il ve ilçe kütüphaneleri, büyükşehir belediyeleri.

Ulaşılan Özel Kurumlar: Koç Holding, TÜPRAŞ, Arçelik, Opet, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Mazars Denge, ANAMED, Açık Radyo, basın (Hürriyet, T24, Cumhuriyet, Posta, Milliyet, Gazete Duvar, NTV, CNBC, Birgün, Sabah, HaberTürk)

*Dergimiz iki ayda bir olmak üzere yılda altı defa yayınlanmaktadır.

Reklam Yayın Yönergesi

  • Reklamlar tam sayfa ya da iki sayfa olarak alınmaktadır.
  • Reklamlar, yayımlanacak ayın en geç 15’inde yayın ekibine teslim edilmelidir.
  • Reklamlar 21,5 x 28 cm ölçülerinde, 5 mm taşma payı, en az 300 DPİ çözünürlüğünde ve PDF formatında iletilmelidir.
  • Yayınlanacak reklamların her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu reklam verene aittir.
  • Fiyatlarımıza KDV dâhil değildir. Fiyat tarifemiz için info@aktuelarkeoloji.com.tr adresinden ya da (+90) 541 540 0550 numaralı telefon hattımızdan bilgi alabilirsiniz.